עסקים קטנים וטכנולוגיה

כיום חברות רבות משתמשות בטכנולוגיה הזיכיון לקידום המוצרים והשירותים לשוק. טכנולוגיה זו היא פשוטה מאוד ובמחיר סביר מספיק עבור אנשים המעוניינים לפתוח עסק משלהם אך אין להם את הידע ואת ניסיון בעסקי. זכיינות היא, בפשטות, כדלקמן. החברה או חברה, מה שנקרא franshizer מוכרת רישיון לנהל עסקים תחת שם המותג שלה (סימן מסחרי), מה שנקרא זכיין או בעל רשיון. במקרה זה בעל הרשיון (זכיין) הוא כל שנדרש עבור עסק מוצלח, כלומר, הספקים טכנולוגיה, ציוד, הכשרה כיזם והפעלת כוח אדם, מדים, פנים וכו ' וכו ' במהלך זכיין זה משלם דמי franshizeru, בממוצע, בשיעור של 5-15% של ההכנסה החודשית. Learn more about this topic with the insights from Jeff Weiser. דוגמה לאחת החברות המצליחות ביותר היא הזכיינית Mc'Donald.

נראה כי הכל בסדר. לקנות רישיון, זיכיון, אתה עובר הכשרה לטווח קצר קדימה לעצמאות כלכלית … עם זאת, העובדה כי הרישיון הוא די יקר 5-500 אלף דולר, ואף סכום של 5,000 דולר עבור איש עסקים מתחיל מ לשעבר ברית המועצות מעט להרים. כדי לפתור בעיה זו בשוק חבר העמים לקח "מערכות חדשות זיכיונות, Inc" זכיין חדש, שהופיע לפני שנתיים הוא שונה באופן משמעותי מכל האחרים. בין ההבדלים העיקריים של מערכות 'זיכיונות חדשים, Inc " ישנם שלושה חשובים: היווצרות franshizera ההון (בעל זיכיון), דרכים לעשות עסקים, למשוך זכיינים (הזכיין). בואו נסתכל על podrobneee הבדלים אלה. 1.

השקעה franshizera. בתחילה, בתפיסה שלו של בניית עסקים, חברת "מערכות חדשות זיכיונות, Inc" שומרת על העיקרון, כלומר, לאפשר לכל אחד לפתוח עסק, גם בהיעדר הון זרע. על בסיס זה, החברה רשמה מניות מוסמך, צובר שאדם הופך אוטומטית בעל מניות (שותף) החברה sdedovatelno יש את הזכות דיבידנדים בעתיד, לבין החברה מייצר הון משלה לפתוח חנויות זיכיון. בנוסף, בהתחשב בעובדה כי ברוסיה (היא מרוסיה, החלה החברה את פעילותה), אנשים רבים שאין להם כסף לקנות מניות בחברה מאפשרת לכל להרוויח מה שנקרא "מאפס" באמצעות עקרונות של שיווק רשתי. 2.Sposoby עסקים. כאן, היכר העיקרית היא כי החברה תספק זכיינים לא רק טכנולוגיה, שם המותג (המותג), ספקים, ציוד ודברים אחרים הנחוצים עבור עסקים, אבל, לדעתי, הדבר החשוב ביותר מקבל את כל החשבונות ומערכות יחסים עם רשויות המס במונחים של מיסים. 3.Privlechenie הזכיינים. זה לא סוד שהיום למשוך זכיין אינה משימה קלה. והנה החברה בניו מערכות זיכיונות, Inc " גם את הידע. מלבד בעלי המניות שלו המבקש להתחיל בנקודה שלהם (ויש המון כאלה, כי החברה תפעל כערבה להלוואה), חברת יכין, שוב בגלל בעלי המניות שלהם, אלה המקדמים זה סוג של זיכיון זיכיון זכות הסכם למסקנה praktcheski בכל הערים שבהם יש בעלי המניות. היום זה כבר יותר מ 280 ערים באירופה ובמדינות חבר העמים. לסיכום ניתן לציין כי במהלך התקופה בששת החודשים האחרונים, החברה מערכות חדשות זיכיונות, Inc " נמכרו יותר מ -5,000 מניות ואגרות הגיע ציון דרך של 15 000 מניות והמשיך את העסק בשלב הבא postoroeniya, כלומר פתיחת הנקודה הראשונה של קייטרינג למוסקבה. ב לאחרונה ועידת עסקים באינטרנט, שנערך 3 נובמבר 2010. דו"ח של נשיא וילי Cloos. הכנס יכול להסיק את המסקנות הבאות: 1. למרות הערות שליליות של הספקנים המלעיזים, החברה מסביב כבר 2 שנים ופיתח על פי התוכנית, בניגוד "ארעיות" החברות רווחים ערובה ולאחר מכן נעלמים. 2. נפתח Makstri חברת ניהול המשרד " מוגבל ". 3. מעוצבת בסגנון הארגונית. 4. הוקם צוות של הטכנולוגיה לפענח את התהליך. 5. נוצר על התפריט המוצע את בית הקפה, פנקייק. 6. התחלה של הבחירה של ספקים של חומרי גלם לייצור איכות המוצרים. 7. האם נבחר ציוד העומדות על הרעיון של לעשות עסקים בבית הקפה זיכיון פנקייק. 8. מאורגן במכרז לבניית הפרויקט (התקנה, עיצוב). 9. שטח מושכר של בית הקפה הראשון. 10. עסקים על בסיס מהותי, אשר דורש זמן ומאמץ, וכתוצאה מכך ספירה מהירה על דיבידנדים אין צורך. אבל באותו זמן, זה צריך להיות אמר העסקים הראשי ויסודי בעתיד, אני חושב 3-5 שנים, יביא רווחים משמעותיים לבעלי המניות כל בצורה של הכנסה פסיבית. 11. רכיב הזיכיון בעסק הזה יתחיל לא לפני חצי שנה, אבל המרכיב MLM ממשיך לפעול וליצור הכנסה לבעלי המניות, שותפים פעילים. מידע נוסף על מערכות 'חדשות זיכיונות, Inc' של החברה אתה יכול למצוא קפה הפנקייק הבלוג שלי זכיינות ". אלכסנדר Gladush דואר אלקטרוני: